Ile kosztuje rejestracja i pełna księgowość dla spółki z o.o.?

Prowadzenie pełnej księgowości dla spółki z o.o. w SOVA Księgowość wiąże się z minimalnym kosztem 600 PLN miesięcznie. Każda współpraca podlega wycenie indywidualnej po zapoznaniu się z faktycznymi potrzebami klienta.

Koszt rozliczenia VAT dla spółki z ogarniczoną odpowiedzialnością korzystającej z naszej obsługi księgowej to dodatkowe 100 PLN miesięcznie.

Koszt wykonania sprawozdania finansowego na koniec roku wynosi tyle samo co koszt miesięcznego pakietu księgowego.

Zarejestruj spółkę z o.o.

Zlecając nam rejestrację i przekazując księgowość swojej firmy masz pewność, że ten obszar będzie działał bezproblemowo. Na spokojnie możesz zająć sie rozwojem swojego biznesu!

Napisz do nas

Chciałbyś założyć spółkę z o.o. dla swojego biznesu? Świetnie! Zajmiemy się dla Ciebie rejestracją i poprowadzimy księgowość Twojej firmy.

i

Dokumenty

Krok 1. Napisz do nas lub umów się na bezpłatną konsultację z naszym doradcą. Przekażemy Ci wzory odpowiednich dokumentów i poprosimy o kilka informacji.

Weryfikacja

Krok 2. Przekaż nam wypełnione dokumenty, sprawdzimy poprawność ich wypełnienia i po opłaceniu faktury rozpoczniemy rejestrację spółki.

Rejestracja

Krok 3. W ciągu 7 dni Twoja spółka będzie gotowa. Możesz zacząć wystawiać faktury, rozliczać koszty i prowadzić biznes na własnych zasadach!

Księgowość i rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jako polskie biuro rachunkowe specjalizujemy się w księgowości dla działalności gospodarczych, spółek z o.o. i spółek komandytowych z branży technologicznej oraz handlowej. Na rynku działamy już od 2013. roku.

Ponadto możesz liczyć na nas jako doradców. Cenimy sobie sprawną komunikację i przejrzystość świadczonych usług. We współpracy z SOVA nie ma mowy o ignorowanych telefonach lub wiadomościach nieodczytywanych tygodniami. Możesz zgłosić się do nas z każdym problemem i mieć pewność, że w ciągu 24 godzin Twój problem zostanie rozwiązany.

Co mówią o nas klienci

Załatwili to co dla innych było nie do załatwienia i to w jeden dzień. Wyrazy uznania dla całego zespołu pracowników. Bardzo rzadko zdarza się współpracować z tak słownymi ludźmi.

Artur

Dyrektor

Sposobu podejścia do klienta i metod na przygotowywanie materiałów od SOVA powinny się uczyć inne firmy z różnych branży. Gratuluję i życzę utrzymania poziomu.

Marcin

Prezes zarządu

Po prostu konkret. Rozmowa umówiona na 12:30, otrzymałem telefon o 12:30. Rozmowa z kompetentną osobą, dobry przewodnik, konkretne odpowiedzi na postawione pytania. Polecam.

Karol

Przedsiębiorca

Wolisz porozmawiać przez e-mail?

Napisz do nas!

Dane kontaktowe

Telefon

(+48) 12 210 08 78

E-mail

info@sovaksiegowosc.pl

Adres

ul. Szlak 77/220, 31-153 Kraków