Spółka komandytowa

 
Skontaktuj się z namiOferta

Ile kosztuje rejestracja i księgowość spółki komandytowej?

Zarejestruj spółkę komandytową przez Internet

Zlecając nam rejestrację i przekazując księgowość swojej spółki komandytowej masz pewność, że ten obszar będzie działał bezproblemowo. Na spokojnie możesz zająć sie rozwojem swojego biznesu!

Napisz do nas

Chciałbyś założyć spółkę komandytową?
Zajmiemy się rejestracją
i poprowadzimy księgowość Twojej firmy.
i

Dokumenty

Krok 1. Napisz do nas lub umów się na bezpłatną konsultację z naszym doradcą. Przekażemy Ci wzory odpowiednich dokumentów i poprosimy o kilka informacji.

Weryfikacja

Krok 2. Przekaż nam wypełnione dokumenty, sprawdzimy poprawność ich wypełnienia i po opłaceniu faktury rozpoczniemy rejestrację spółki.

Rejestracja

Krok 3. W ciągu ok. 7 dni Twoja spółka będzie gotowa. Możesz zacząć wystawiać faktury, rozliczać koszty i prowadzić biznes na własnych zasadach!
Księgowość i rejestracja spółek komandytowych.
Jako polskie biuro rachunkowe specjalizujemy się w księgowości dla działalności gospodarczych, spółek z o.o. i spółek komandytowych z branży technologicznej oraz handlowej. Na rynku działamy już od 2013. roku.

Ponadto możesz liczyć na nas jako doradców. Cenimy sobie sprawną komunikację i przejrzystość świadczonych usług. We współpracy z SOVA nie ma mowy o ignorowanych telefonach lub wiadomościach nieodczytywanych tygodniami. Możesz zgłosić się do nas z każdym problemem i mieć pewność, że w ciągu 24 godzin Twój problem zostanie rozwiązany.

Co mówią o nas klienci

Załatwili to co dla innych było nie do załatwienia i to w jeden dzień. Wyrazy uznania dla całego zespołu pracowników. Bardzo rzadko zdarza się współpracować z tak słownymi ludźmi. Artur

Dyrektor

Sposobu podejścia do klienta i metod na przygotowywanie materiałów od SOVA powinny się uczyć inne firmy z różnych branży. Gratuluję i życzę utrzymania poziomu. Marcin

Prezes zarządu

Po prostu konkret. Rozmowa umówiona na 12:30, otrzymałem telefon o 12:30. Rozmowa z kompetentną osobą, dobry przewodnik, konkretne odpowiedzi na postawione pytania. Polecam. Karol

Przedsiębiorca

Wolisz porozmawiać przez e-mail?

Napisz do nas!

Dane kontaktowe

Telefon

(+48) 12 210 08 78

E-mail

info@sovaksiegowosc.pl

Adres

ul. Szlak 77/220, 31-153 Kraków