.et-social-linkedin a.icon:before { content: "\E09D"; }

Księgowość w IT

Dla programistów, startupów i firm technologicznych
Bezpłatna konsultacjaIP Box

Jak możemy Ci pomóc?

Spółka z o.o. czy jednoosobowa działalność gospodarcza?
Co wybrać? Która forma będzie bezpieczniejsza, wygodniejsza i bardziej opłacalna?
Sprawdź jakie są podstawowe wady i zalety obu form prawnych i umów się na bezpłatną konsultację z naszym doradcą – pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

SOVA Księgowość

Przekazując nam księgowość swojej firmy, masz pewność, że ten obszar będzie działał bezproblemowo. Spokojnie możesz zająć sie rozwojem swojego biznesu.

Doradztwo

Szybki kontakt

Planowanie

Dokładność

U

Double-checking

Dokumentacja

Koordynacja

Struktura

Księgowość Twojej firmy w rękach specjalistów

Od 2013. roku działamy jako firma doradczo-księgowa specjalizując się w obsłudze przedsiębiorstw z branży technologicznej. Pomogliśmy dotychczas ponad 300 podmiotom w doborze odpowiedniej formy prawnej, rejestracji biznesu i prowadzeniu księgowości operacyjnej.

Dla każdego z naszych klientów na bieżąco szukamy optymalnych rozwiązań, aby zminimalizować zobowiązania podatkowe i zmaksymalizować bezpieczeństwo finansowe zarządu i udziałowców. Szczególną uwagę przykładamy do tego, by umożliwić naszym klientom swobodny rozwój biznesu w obszarze ich specjalizacji, z płynnie prowadzoną, bezproblemową księgowością, której zarząd nie musi poświęcać dodatkowego czasu.

Księgowość przez Internet, indywidualne podejście

Aby uczynić kwestie księgowe możliwie najmniej obciążającymi dla naszych klientów, zdecydowaną większość współpracy korespondencji prowadzimy przez e-mail i telefonicznie.

Każdy z naszych klientów posiada indywidualnego opiekuna swojej działalności i spółki, z którym może kontaktować się o dowolnej porze mając gwarancję odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

Dzięki temu, że prowadzimy działalność również poza granicami kraju, możemy pomóc naszym klientom także w międzynarodowej ekspansji.

Częste pytania

Jak mogę kontaktować się z księgowym?
Większość korespondencji prowadzimy przez e-mail lub telefonicznie.

Nasi klienci mają do dyspozycji ogólny adres e-mail dla spraw wymagających ekspresowej odpowiedzi, bezpośredni adres e-mail do osoby zajmującej się księgowością firmy na bieżąco oraz możliwość kontaktu telefonicznego z osobą prowadzącą księgowość firmy lub osobą z największą wiedzą i doświadczeniem w omawianej kwestii.

Jaki jest miesięczny limit dokumentów?
To zależy od indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Posiadamy standardowe pakiety księgowości od 20 do 100 dokumentów miesięcznie, a powyżej tej liczby sporządzimy wycenę indywidualnej. Dowiedz się więcej z naszej oferty.
Kto przechowuje oryginalne faktury?
Oryginalne faktury przechowują nasi klienci. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie, ponieważ zdecydowanej większości firm pozwala to zachować lepszą przejrzystość i świadomość sytuacji finansowej przedsiębiorstwa.
Załatwili to co dla innych było nie do załatwienia i to w jeden dzień. Wyrazy uznania dla całego zespołu pracowników. Bardzo rzadko zdarza się współpracować z tak słownymi ludźmi.
Artur

Dyrektor

Sposobu podejścia do klienta i metod na przygotowywanie materiałów od SOVA powinny się uczyć inne firmy z różnych branży. Gratuluję i życzę utrzymania poziomu.
Marcin

Prezes zarządu

Po prostu konkret. Rozmowa umówiona na 12:30, otrzymałem telefon o 12:30. Rozmowa z kompetentną osobą, dobry przewodnik, konkretne odpowiedzi na postawione pytania. Polecam.
Karol

Przedsiębiorca

Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy korzystali z naszych usług.
Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z §8
regulaminu serwisu.

Zależy Ci na bezproblemowej księgowości?

Napisz do nas!

Polityką Prywatności

Kontakt

Telefon

(+48) 12 881 02 05

E-mail

Formularz kontaktowy

Adres

ul. Szlak 77/220, 31-153 Kraków